Інструкція до репозитарію

На репозитарію передбачено декілька ролей користувачів, в залежності від яких визначаються доступи та можливості. Це наступні ролі:

- обласне управління освіти

- районне управління освіти

- ЗНЗ

- вчитель


Вхід до репозитарію (авторизація)

Обласним, районним управлінням освіти та ЗНЗ на електронну адресу закладу будуть надіслання дані для доступу до репозитарію, а саме:

- посилання на сторінку входу

- логін

- пароль

Для входу в особистий кабінет необхідно на сторінці входу.ввести/скопіювати уважно, без зайвих пробілів, отримані на електронну адресу дані (логін та пароль), вибрати галку згоди з умовами оферти та натиснути на кнопку «Вхід».


Однаковою в особистому кабінеті для будь якої ролі є сторінка «Перегляд проектів підручників»


Сторінка «Перегляд проектів підручників»
Після натисканні на проект підручника, виводиться перелік рукописів:Напроти кожного рукопису відображається іконка для переходу на сторінку перегляду рукопису.

Далі детальніше про можливості тієї чи іншої ролі (обласне управління освіти, районне управління освіти, ЗНЗ)


Обласне управління освіти

Користувачі, що мають роль «Обласне управління освіти», окрім сторінки «Перегляд проектів підручників», мають доступ до сторінки «Активність моїх районних управлінь освіти»


Сторінка «Активність моїх районних управлінь освіти»


Сторінка покликана підвищити активність районних управлінь освіти та ЗНЗВ стовпчику «Авторизувався (зайшов) в кабінет?» відображається інформація чи зайшов чи не зайшов представник підпорядкованого районного управління в особистий кабінет.

В стовпчику «% ЗНЗ, що зайшли в кабінет» відображається інформація по активності авторизації представників ЗНЗ по тому чи іншому районному управлінню освіти

В стовпчику «% ЗНЗ, що зробили вибір» відображається інформація скільки представників ЗНЗ того чи іншого районного управління освіти зробили вибір рукописів.

Також передбачена можливість перегляду інформації по активності ЗНЗ того чи іншого районного управління освіти, шляхом переходу за посиланням «Переглянути активність по ЗНЗ».


Районне управління освіти

Користувачі, що мають роль «Районне управління освіти», окрім сторінки «Перегляд проектів підручників», мають доступ до сторінки «Активність моїх районних управлінь освіти»


Сторінка «Активність моїх ЗНЗ»


Сторінка покликана підвищити активність ЗНЗЗвітна сторінка, на якій користувач обласного та районного управління освіти може переглянути стан активності того чи іншого ЗНЗ

Якщо «Авторизувався (зайшов) в кабінет?» має значення «Так», то представник ЗНЗ вже заходив в особистий кабінет репозитарію.

Якщо «Зробив вибір підручників?» має значення «Так», представник ЗНЗ вже вніс кількості балів за рукописи (заповнив та відправив через sms підтвердження результату вибору рукописів)


ЗНЗ

Користувачі, що мають роль «ЗНЗ», окрім сторінки «Перегляд проектів підручників», мають доступ до сторінок «Введення кількості балів за рукописи» та «Учителі ЗНЗ, що переглядатимуть підручники»


Сторінка «Введення кількості балів за рукописи»


Сторінка покликана зібрати підтверджені дані по вибору підручників ЗНЗ

Перед введенням кількості балів за той чи інший рукопис, необхідно ввести значення кількості контингенту учнів 9 класу на 2017/2018 навчальні рокиНавпроти кожного проекту є поле для введення кількості балів за рукопис:


Важливо! Кількість балів за рукопис повинна бути не більшою ніж учнів 9 класу.

Для зручності, навпроти кожного проекту підручника виводиться загальна кількість балів, що введена по рукописам:Після введення кількості балів по всіх (!!!) проектам підручників, що Вас цікавлять, необхідно натиснути кнопку «Відправити результат вибору, що розташована зверху сторінки.Після натискання кнопки, на вказаний номер телефону при реєстрації має прийти код підтвердження, який необхідно ввести у відповідне поле та натиснути кнопку «Підтвердити», для збереження результатів вибору в системі.Сторінка «Учителі ЗНЗ, що переглядатимуть підручники»


Сторінка покликана зареєструвати вчителів ЗНЗ, надати вчителям доступ до репозитарію та надати вчителям можливість переглядати підручникиНа сторінці «Учителі ЗНЗ, що переглядатимуть підручники» представник ЗНЗ має можливість внести дані вчителів свого ЗНЗ, таким чином зареєструвати їх в репозитарії. При створенні нового запису в таблиці вчителів, логін та пароль для відповідного вчителя формується автоматично.

Після створення запису вчителя, на вказану e-mail адресу автоматично має прийти лист з даними для доступу (авторизації).

Використовуючи ці дані (логін та пароль) та номер телефону, той чи інший вчитель зможе переглядати рукописи без реєстрації, а лише необхідна буде авторизація.


Сторінка «Які підручники вибрали мої вчителі»


Дана сторінка дозволяє сформувати звіт, що показуватиме які підручники вибрали вчителі.

Вчителі можуть бути зареєстровані в репозитарію ЗНЗ (користувачем з ролью «ЗНЗ») та отримати електронний лист на свою адресу з даними для авторизації, або мажуть зареєструватися самостійно, але їх належність до ЗНЗ в якості вчителя має підтвердити ЗНЗ.

Для формування звіту, необхідно підтвердити, хто із зареєстрованих вчителів є дійсно вчителем Вашого ЗНЗ в таблиці наступного вигляду:


ПІБ вчителя

Мобільний телефон

e-mail

Дійсно є вчителем?

Винярська Марія Володимирівна

(067) 100-1010

test1@test.test

Так

Візний Ігор Володимир

(067) 100-1011

test2@test.test


Гураль Олександра Ярославівна

(067) 100-1012

test3@test.test

Так


Ті вчителі, дані яких були внесені на формі «Учителі ЗНЗ, що переглядатимуть підручники» по замовчувані на даній формі в стовпчику «Дійсно є вчителем?» мають значення «Так». По тим користувачам, які вказали, що вони є вчителями даного ЗНЗ, необхідно перевірити та вказати чи дійсно вони є вчителями, шляхом вибору відповідного значення в стовпчику «Дійсно є вчителем?». Лише після цього буде можливість створити даний звіт.


Учитель

Користувачі, що мають роль «Учитель», окрім сторінки «Перегляд проектів підручників», мають доступ до сторінки «Вибір проектів підручників»


Сторінка «Вибір проектів підручників»


Сторінка доступна вчителям, яких зареєстрували в системі директори (чи відповідальні представники ЗНЗ), та іншим учителям, що реєструються самостійно.Можливо вибрати лише один рукопис в межах проекту підручника.

Після вибору рукописів по всіх (!!!) проектам підручників, що Вас цікавлять, необхідно натиснути кнопку «Відправити результат вибору», що розташована зверху сторінки.Після натискання кнопки, на вказаний номер телефону при реєстрації має прийти код підтвердження, який необхідно ввести у відповідне поле та натиснути кнопку «Підтвердити», для збереження результатів вибору в системі.


Сторінка реєстрації учителя


Сторінка покликана надати можливість самостійно (не через особистий кабінет ЗНЗ) зареєструватися вчителю в репозитарію

Сторінка реєстрації потребуватиме вводу наступних даних:


Реєстрація

Область

 

Район/ОТГ

 

Місто/район міста/село

 

Повна назва ЗНЗ

Мого ЗНЗ немає в довіднику

ПІБ

 

Номер мобільного телефону

 

Номер телефону

 

e-mail

 

Зареєструватися

 

В мене вже є аккаунт


Після вводу даних та натискання кнопки «Зареєструватися», на вказану електронуe адресу має прийти лист з автоматично сформованим логіном та паролем, які необхідно ввести (та вибрати галку згоди з умовами оферти) на сторінці авторизації:У випадку, якщо Ваш ЗНЗ відсутня в довіднику ЗНЗ, то необхідно натиснути на посилання «Мого ЗНЗ немає в довіднику» та заповнити дані Вашого ЗНЗ, після чого служба технічної підтримки має за певний час з’ясувати та внести дані ЗНЗ в довідник.

У випадку, якщо Ви вже маєте логін та пароль (отримали ці дані від представника ЗНЗ, або реєструвалися раніше), то необхідно відразу переходити на сторінку авторизації, шляхом натискання кнопки «В мене вже є аккаунт».